teisipäev, 30. september 2014

Klapiga kalendermärkmik

Üks tore naine soovis, et teeksin talle uueks aastaks kalendermärkmiku. See oli taaskord selline asi, mida olin juba ammu tahtnud teha, kuid ma ei olnud selleks veel aega leidnud.
Aga nüüd võtsin töö hea meelega vastu ja valmis selle tegin :) ! Selle märkmiku sisu on tehtud nii, et ühel leheküljel on üks päev. Seetõttu on see ka päris paks märkmik. Formaadiks on A6. 
 Ning just nii palju lehti seal sees ongi :)
 Pildike sisust:
 Klapiga osa on kaetud kangaga:
 Kõik nurgad katsin metallnurkadega, et oleks ikka vastupidavam :)
Kui Sul tekkis soov endalegi midagi sarnast saada, siis anna mulle julgelt märku :) Nt e-maili teel: lelet3@gmail.com !

pühapäev, 28. september 2014

Tegusa aja tegemised :)

Viimastel nädalatel on mu käsitöös olnud päris kiire aeg ja selle aja sisse on mahtunud sellised tegemised :)
Karp mälestuste talletamiseks (mõõdud 30*20 cm ja kõrgus 10 cm):
A5-formaadis album:
Valged sädelevad visiitkaardid:
Ja paari asja näitan hiljem, kui aeg on küps ;)

pühapäev, 21. september 2014

Juubelikutsed

Kutsed koos sobivate ümbrikutega 75-ndaks juubeliks:

laupäev, 13. september 2014

Frozen´i teemaline karp ja album

Üks armas Elsa fänn sai endale sünnipäevakingiks sellise komplekti:

laupäev, 6. september 2014

Pulmakarp

Karbi põhi on A4-mõõtu ning kõrguseks on 12 cm.

neljapäev, 4. september 2014

Mõned kaardid...

...mis on viimasel ajal valminud:
 Kinkekaardid fotograafile:
 Koolitee alguseks:

teisipäev, 2. september 2014

Karp ja sünnitunnistuse kaaned

Ühel sõbrannal sündis hiljuti tütar ning ta soovis karpi ning sünnitunnistuse kaasi selle karbiga sarnases stiilis.
Sellised need said:

esmaspäev, 25. august 2014

Veel üks ripatsitega beebikaart...

...kuid seekord roosades toonides :)

laupäev, 23. august 2014

Pulmadeks ja soolaleivaks

Kolm natuke sarnast, kuid siiski erinevat pulmakaarti:
Väike kaardike soolaleivaks:
Kaardi sees on ka õnnetoov hobuseraud:

neljapäev, 21. august 2014

Kolme sahtliga karp

Ühel õhtupoolikul, kui mul oli vaja välja lõigata kahe suurema karbi tükid, tegin ma väikese "apsaka". Võtsin ühe karbi põhimõõdud ning teise karbi kõrguse. Mõõtsin ja märkisin vajalikud mõõdud kenasti papile ning lõikasin välja ka. Alles siis, kui hakkasin neid karbiks kokku liimima, märkasin, et need mõõdud niimoodi koos ei lähe kokku tellitud karpide mõõtudega :D See on see, kui liiga hilja õhtul meisterdama hakata!
Need papitükid lihtsalt seisid kapinurga peal mitmeid päevi ning ootasid, et mida ma nendega pihta hakkan. Muidugi oleksin võinud teha niiöelda traditsioonlise laekatüüpi karbi, kuid seda ma ei tahtnud. Ühe sahtliga karpi ka ei tahtnud teha. Siis mul tuli meelde, et nägin kunagi Mailise karpi, millel on kolm sahtlit ja nendest kaks asuvad külgedel. Kui toda karpi esimest korda nägin, siis juba mõtlesin, et ma tahaksin ka sellise tegumoega karbi tegemist proovida, sest niimoodi külgedelt sahtleid lahti teha tundus mõnusalt praktiline. Ja mu tükkide kõrgus (20 cm) tundus ka täiesti sobiv kolme korruse jaoks.
Ja nii ma siis tegutsema asusingi... Sahtlite kohad mõõtsin ja kontrollisin mitu korda üle, et nüüd mõõtmisel midagi valesti ei läheks :D Täna andsin oma karbile viimase lihvi ja valmis see saigi :))))) Mõõdud sellel karbil on ca 25*20 cm ja kõrguseks 20 cm.

Beebikaart ripatsitega

Osalen selle kaardiga ka sellel väljakutsel:

pühapäev, 17. august 2014

Suur pulmakarp

Üks suuremat sorti karp pulmadeks (mõõdud ca 27*18 cm ja kõrguseks 20 cm). Karp on kaetud kangaga ja kõik kolm külge on pitsiga kaunistatud.
 Seest on ka punane :)