reede, 27. juuli 2018

Albumid ja üks beebiraamat

Esmalt üks album, mille tegin Mailis Kämbre koolitusel juba veebruaris :) Olin Secret Belgian Binding köites asju varem teinud küll, kuid tahtsin paari näpunäidet albumite tegemiseks. Lisaks on sellistel koolitustel alati suur rõõm näha, et paberimaailma lummuses inimesi leidub veel ja veel!
 Cassandrale tegin sellise albumi (ka juba aasta alguses), kuhu sisse panime tema fotod vanusest 2 ja 3. Albumisse kleepimiseks tegin ka vastavad sildid, et oleks hea järge pidada, kus järgmine eluaasta algab ;) Siin kaanel kasutasin jälle armsat minikaisukat, mis on niiiiii mõnusalt pehme!
 Üks pisem album Cassandrale. Vanaema kinkis kunagi talle ühe nuku ning nüüd on saanud traditsiooniks igal sünnipäeval selle nukuga pilti teha ❤️ Albumi mõõdud on sellised, et tavasuuruses fotod mahuvad sisse ja tegin iga aasta jaoks ka sildikesed, et kui noor Cassu vastava pildi peal on :) Neid silte jagub kuni 22-aastani, eks ole näha, kas Cassandra viitsib sellises vanuses ka nukupilte teha :)
 Ja üks suur album ka Cassandrale, selle albumi sisulehed on mõõtudes 30,5*30,5 cm, kaaned on veidi suuremad. Ja oi-oi, kui mõnusalt palju pilte siia sisse mahtus ;) Kui eespool on näha, et kahe aasta piltide jaoks tegin ühe albumi, siis siia mahtusid pildid vanusest 4 kuni 7. Ehk siis nelja aasta mälestused. Albumis on kokku 20 sisulehte ehk 40 lehekülge ja igale leheküljele mahtus neli 10*15 cm mõõduga fotot. Mõned pildid lõikasin veidi väiksemaks, et albumit visuaalselt parem sirvida oleks. Aga mahutab see album meil ca 160 pilti. On, mida vaadata, et armsat lapsepõlve meenutada ;) !
 Sees on pruunikad lehed ja disainpaberiga kaunistatud kaane sisekülg - täpselt nii nagu mulle meeldib!
 Ja selle postituse lõpetuseks üks beebiraamat koos sobiva kaardiga, mille armsad kolleegid kinkisid oma armsale kolleegile ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar