laupäev, 18. mai 2013

Karp varrastele ja heegelnõeltele

Mul oli juba pikemat aega mure, et kus oleks hea hoida vardaid ja heegelnõelu... Mul ei ole neid küll väga palju, kuid mõned siiski on ja kirgliku isetegijana tahtsin ise neile pesa teha.
Kui ma nägin seda Annyliisi karpi, siis teadsin kohe, et ma tahan endale ka just sellist, mis on lõikelehega kaetud! Ja õnneks on mul paar head sõbrannat, kes andsid mulle lõikelehti, mida neil enam vaja ei ole. Üks lõikeleht oli pärit lausa 1981. a Siluetist! Selle lehe järgi on ilmselt väga palju õmmeldud, sest sellel oli päris palju nööpnõela auke :) See lõikeleht katabki nüüd minu vardakarpi.
Minu vardakarbi laiuseks on lausa 40 cm! Tegin nii laia sellepärast, et mu pikad sukavardad ka sinna ära mahuksid. 
Punase ja roosa lille olin ma juba ammu valmis heegeldanud, need seisid siiamaani niisama ja ootasid oma õiget aega. Lille südameks on mageveepärl. Ja see valge asjandus paremas nurgas on lõngajäägist tehtud lips :)
Seest katsin karbi sama lõikelehega. Nööbi kinnituseks olev pael oli nii paks, et seda ei oleks õnnestunud ühegi papi alla ära peita ning seetõttu tegin sellest lihtsalt sõlme. 
 Kui asjad välja võtta, siis natuke paistab lõikelehe allikas ka välja :)


1 kommentaar:

  1. Väga vajalik karbike! Minu päris esimene karp oli ka lõikelehega. Mulle meeldib, et sa päritolu ei varjanud - hea meenutada, et oli kunagi selline ajakiri.

    VastaKustuta