Tegin ühele kolleegile tema palvel märkmiku, kuhu ta saab oma parimaid retsepte kirja panna.
See on tõsiselt suur - formaat: A4. Kaetud linase kangaga.
Äärmistel lilledel on puidust südamed :)
Kui klapp avada, siis on näha omaniku nime:
Iga poogna esimeseks ja viimaseks leheks on kartong, sees on tavapaksuses lehed:
Tegin köitmise jaoks kokku 14 auku ja oiii, kuidas andis seda kokku köita :) Nüüd mõtlen, et kui oleksin teinud vähem auke, siis oleks ka väga hea tulemus jäänud. Kõik niiöelda vabad nurgad katsin metalliga.